Abi

MIKS KASUTADA minubeebi.ee-d?

  • Minubeebi.ee on esimene sellesarnane beebi ja väikelaste kaupade e-turg Eestis.
  • Taaskasutus on moes!
  • Sinu kodus kasutuna seisvad väikelaste asjad võivad kellegi teise väga rõõmsaks teha ja vastupidi.
  • Kuulutuse lisamine on täiesti tasuta!
  • Minubeebi.ee lehekülje kasutamine on imelihtne ja mugav!

KONTO LOOMINE:

Kuulutuste sisestamiseks ja haldamiseks tuleks kõigepealt registreeruda minubeebi.ee kasutajaks. Ilma kasutajakontot omamata kuulutusi lisada ja sõnumeid saata ei saa.
Selleks kliki üles paremale “Registreeri kasutajaks” ning vali seejärel, kas registreerud oma nime ja meiliaadressiga või logid sisse eraldi registreerumata facebooki kontoga.
Nime ja meiliaadressiga registreerudes saad õige pea meilile kirja, milles olevale kinnituslingile vajutades kinnitad minubeebi.ee kasutajakonto. Ja Sinu konto ongi kasutamiseks valmis.

Kui oled oma kasutajakonto parooli unustanud, kliki üleval paremal olevale “Logi sisse” ning “Unustasin parooli”.

KUULUTUSE LISAMINE

Kuulutuse lisamine on imelihtne! Selleks kliki vaid “Lisa kuulutus”, täida etteantud lahtrid, lisa foto ning seejärel vajuta “Lisa kuulutus”.
Foto lisamisel soovitame jälgida, et pilt oleks arusaadav ja hea kvaliteediga ning soovituslikult toodet/tooteid pildistada ühevärvilisel taustal.

KUULUTUSE MUUTMINE, PEATAMINE, KUSTUTAMINE

Avaldatud kuulutust saad igal ajal muuta, ajutiselt peatada või kustutada. Selleks logi sisse oma minubeebi.ee kasutajakontole ja ava “Minu kuulutused” ning seejärel kliki soovitud tegevusele, kas “muuda kuulutust”, “peata” või “kustuta” ja kinnita oma valik.

KUULUTUSE KEHTIVUS JA PIKENDAMINE

Iga lisatud kuulutus on aktiivne 60 päeva. Kui soovid oma kuulutuse ilmumisaega pikendada, logi sisse minubeebi.ee kontole, vali “Minu kuulutused” ning “Aktiveeri” kuulutus. Nii pikeneb Sinu kuulutus veel 60.päeva võrra.

SÕNUMITE KIRJUTAMINE JA NEILE VASTAMINE

Kui tunned huvi mõne kuulutuse vastu ja soovid kasutajaga kontakteeruda, saad seda teha klikkides antud kuulutuse juures olevale nupule “Saada sõnum”. Seejärel avaneb Sinu ja teise kasutaja vahel vestlusaken, mille kaudu mugavalt kuulutajale teate saad jätta. Uutest saabuvatest sõnumites saad teavituse ka oma meiliaadressile.

Sissetulnud sõnumeid ning vastuseid enda saadetud sõnumitele näeb lugeda ja saab vastu kirjutada sisenedes oma minubeebi.ee kontole sisse ja valides pealkirja “Sõnumid”.

LEMMIKUD

Igal ajal on võimalik lisada oma lemmikkuulutajaid- või tooteid lemmikutesse. Selleks pead olema minubeebi.ee kontole sisse logitud ning enda meelepärasel kuulutusel klikkima “Lisa lemmikuks”. Kasutajate lemmikuks lisamisel leia kuulutuse juurest toote lisaja nimi ning kliki kasutajanime all “Lisa kasutaja lemmikutesse” – nii saad kiirelt ja mugavalt järge pidada iga kord kui Sinu lemmikkasutaja uue toote on müüki lisanud.
Oma lemmikute nägemiseks kliki oma kontol kasutajanimel ning sealt leiad “Minu lemmikud”.

KONTO KUSTUTAMINE

Kui mingil põhjusel soovid minubeebi.ee leheküljelt lahkuda, on sul selleks alati võimalus logides oma minubeebi.ee kontole sisse klikkides “Profiil” ning seejärel “Kustuta konto”. Toimingu aktiveerumiseks saad oma meilikontole kirja, mis tuleb avada ning konto eemaldamine kinnitada.

ABI JA LISAINFO

Lisaküsimuste ja probleemide korral pöörduge palun:
abi@minubeebi.ee